Strona główna / Blog / Jakie sprzęty wykorzystywane są podczas pracy geodety?

Geodeta jest bardzo ważnym specjalistą, bo bez jego pomiarów nie może rozpocząć się żadna budowa. Tworzy też mapy geodezyjne i sprawozdania, niezbędne do realizacji inwestycji zgodnie z projektem i przepisami budowlanymi. Do wykonywania pracy potrzebuje wiedzy, doświadczenia i nowoczesnego sprzętu. Geodeta musi być bardzo dokładny.

Jakie sprzęty geodeta wykorzystuje w swojej pracy?

Geodeta wykonuje różne prace, w związku z budową nieruchomości. Używa do nich specjalistycznego sprzętu, by pomiary i obliczenia były precyzyjne. Jest to konieczne, ponieważ gwarantują właściwe przeprowadzenie tyczenia, sporządzenie mapy geodezyjnej, a po zakończeniu prac budowlanych, inwentaryzacji powykonawczej. Pracownia Geodezyjna Geonet zatrudnia doświadczony zespół terenowy oraz biurowy i ma nowoczesne zaplecze sprzętowe. Dysponuje m.in. urządzeniami firmy LEICA oraz oprogramowaniem pozwalającym na wykonywanie wszystkich powierzonych zadań w efektywny i rzetelny sposób. Dzięki temu działa sprawnie i dokładnie. Na tle konkurencji wyróżnia się wysoką orientacją na klienta oraz dbałością o najmniejsze detale.

Dla kogo geodeta wykonuje usługi?

Geodeta świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Pojawia się na działce i od tego momentu rozpoczyna się jego współpraca ze zleceniodawcą. Wyznacza ogrodzenie, miejsce usytuowania budynku jednorodzinnego, wielorodzinnego, osiedla, zakładu pracy, biurowca oraz innego obiektu, jak i drogi.  Wytycza sieci i przyłącza gazu, prądu, wody, kanalizacji, telekomunikacji. Pracuje na podstawie projektu architektonicznego i planu zagospodarowania terenu. Wachlarz usług geodety jest bardzo szeroki, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.

Kontakt

lokalizacja Siedziba firmy
81-173 Gdynia,
Benisławskiego 17c/8

lokalizacja Biuro
81-188 Gdynia
Unruga 36/11

telefon Telefon: 502 043 109
E-mail: jciszelski@wp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertę i kontaktu
telefonicznego bądź drogą mailową. Chętnie udzielimy
odpowiedzi na postawione pytania.

Formularz kontaktowy