Strona główna / Kontakt

Biuro geodezyjne Geonet Gdynia – dane kontaktowe

Biuro geodezyjne Geonet mieści się w Gdyni, w samym centrum Pomorza. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i biznesowymi z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Świadczymy wszechstronne usługi geodezyjne o rozmaitym charakterze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej działalności i zasad współpracy oraz cennika.

Lokalizacja - Geonet Siedziba firmy
81-173 Gdynia,
Benisławskiego 17c/8
Kontakt - Geonet Biuro
81-188 Gdynia
Unruga 36/11
Kontakt - Geonet Telefon: 502 043 109
E-mail: jciszelski@wp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertę i kontaktu
telefonicznego bądź drogą mailową. Chętnie udzielimy
odpowiedzi na postawione pytania.

Kontakt - Geonet
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.geonet-gdy.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE "GEONET"-GEODETA MGR INŻ.JAROSŁAW CISZELSKI, Benisławskiego 17C/8 81-173 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem jciszelski@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny