Strona główna / Poradnik / Podziały nieruchomości
Oferta - Geonet

Podziały nieruchomości – Gdynia i okolice | Geonet

Oferujemy profesjonalny podział nieruchomości. Nieruchomość to nie tylko działka, ale również budynki. Wykonujemy zarówno podziały działek, jak i wydzielenie lokali lub podział budynku.

Geodezyjny podział działki

Przed przystąpieniem do geodezyjnego podziału działki należy przemyśleć, jak najkorzystniej go dokonać. Każda nowo wyznaczana działka musi mieć dostęp do drogi publicznej. Można to zrobić przez sporządzenie wstępnego projektu podziału. Dostęp do drogi zapewnia nie tylko wydzielenie osobnej działki, ale także ustanowienie służebności. Zapewnia to prawo przejazdu właścicielowi. Wykonamy geodezyjny podziały nieruchomości tak, żeby kolejni użytkownicy działek nie ponosili konsekwencji z tytułu źle przemyślanego podziału.

Kiedy przeprowadza się geodezyjny podział działki?

Dzięki wykonaniu geodezyjnego podziału działki uzyskujemy kilka mniejszych gruntów z jednego dużego. Uprawniony do tego jest wyłącznie wykwalifikowany pracownik, który po ukończeniu czynności nada parcelom osobne oznaczenie w ewidencji. Sam proces geodezyjnego podziału działki trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Czas uzależniony jest przede wszystkim od dyspozycyjności pracownika oraz właścicieli sąsiednich parceli, którzy muszą wyrazić zgodę na przeprowadzenie podziału.

Kontakt

lokalizacja Siedziba firmy
81-173 Gdynia,
Benisławskiego 17c/8
lokalizacja Biuro
81-188 Gdynia
Unruga 36/11
telefon Telefon: 502 043 109
E-mail: jciszelski@wp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertę i kontaktu
telefonicznego bądź drogą mailową. Chętnie udzielimy
odpowiedzi na postawione pytania.

Formularz kontaktowy