Oferta - Geonet

Pracownia geodezyjna Geonet – o nas

Pracownia Geodezyjna Geonet istnieje od 2000 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług geodezyjnych. Posiadamy doświadczony, zespól terenowy oraz biurowy, a także nowoczesne zaplecze sprzętowe. Dysponujemy m.in. urządzeniami firmy LEICA oraz oprogramowaniem pozwalającym na wykonywanie wszystkich powierzonych zadań w efektywny i rzetelny sposób. Działamy sprawnie i dokładnie. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń oraz bezproblemową współpracę. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to wysoka orientacja na klienta oraz dbałość o najmniejsze detale.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Staramy się dopasować naszą ofertę do ich potrzeb i niezmiennie oferować rzetelne, profesjonalne i kompleksowe usługi geodezyjne. Umożliwiamy negocjowanie cen, jesteśmy dyspozycyjni i komunikatywni.

Wysokiej jakości usługi geodezyjne

Nasza oferta usług geodezyjnych jest szeroka i skierowana do różnego typu Klientów. W jej skład wchodzi zarówno kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji, jak i pojedyncze usługi z zakresu pomiarów, sporządzania map (w tym również map sytuacyjno-wysokościowych) itp. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zakresu i cennika naszych prac.

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Wykonujemy m.in.:

  • mapy do celów projektowych,
  • pomiary realizacyjne i wytyczenia,
  • inwentaryzacje powykonawcze,
  • pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
  • rozgraniczenia i podziały nieruchomości
  • pomiary żwirowni naziemnych i wodnych,
  • pomiary na indywidualne życzenie klienta.

Gorąco zapraszamy do współpracy! Nasi rzetelni geodeci czekają na Państwa zlecenia.

 

Kontakt

lokalizacja Siedziba firmy
81-173 Gdynia,
Benisławskiego 17c/8
lokalizacja Biuro
81-188 Gdynia
Unruga 36/11
telefon Telefon: 502 043 109
E-mail: jciszelski@wp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertę i kontaktu
telefonicznego bądź drogą mailową. Chętnie udzielimy
odpowiedzi na postawione pytania.

Formularz kontaktowy